Home // O nas

PCO SNACKFOOD SOLUTIONS

PCO Group jest firmą aktywną na arenie międzynarodowej, która zajmuje się przekąskami, jak i również jest rzetelnym partnerem dla branży kinowej, handlu detalicznego i przemysłu spożywczego.

History

HISTORIA

PCO Group jest międzynarodową firmą działającą w sektorze przekąsek i niezawodnym partnerem dla kin, handlu detalicznego i gastronomii. Oprócz głównych oddziałów w Garmisch-Partenkirchen i Dassow, PCO jest reprezentowany przez wielu przedstawicieli krajowych w Europie i USA. PCO Group posiada certyfikat IFS i organiczny, prowadzi regularne audyty, posiada środki spożywcze testowane przez niezależne instytuty - a tym samym spełnia najwyższe kryteria jakości.

 

Opatentowane nowe rozwiązania

 

Innowacje są integralną częścią kultury korporacyjnej. Jednym z najważniejszych kamieni milowych w dotychczasowej historii firmy jest wprowadzenie i założenie popcornu i nachos w niemieckich kinach. IceKing slushy (slushy, który nie zawiera żadnych konserwantów) został również opracowany przez Grupę PCO. Nowe rozwiązania - niektóre z nich zostały opatentowane - obejmują takie produkty jak mikrofalówka popcornu w Pop'Boxie, Nachos & Dip Box, tacki na popcorn i kubki do napojów oraz kubki IML wielokrotnego użytku z nakładkami. Gotowe do spożycia specjalności z popcornu i waty cukrowej zajmują czołowe miejsce w handlu żywnością.

 

Standardy jakości i zorientowanie na klienta

 

Filozofia Grupy PCO obejmuje nie tylko techniczne know-how, ale również wysoki poziom orientacji na klienta we wszystkich obszarach. Ten aspekt odgrywa również ważną rolę w rozwoju serii Confiserie - kolejny kamień milowy w historii firmy. Począwszy od dwóch pudełek, etykiety wysokiej jakości słoików z nakrętkami, dla których dostępnych jest ponad 40 odmian słodkich lub pikantnych do wypełnienia, mogą być indywidualnie zaprojektowane i tym samym spersonalizowane zgodnie z życzeniem klienta.

Kamienie Milowe

Zu den Meilensteinen der PCO Group gehören:

2017 // Gründung der PCO-Niederlassung Frankreich
2015 // Gründung der PCO-Niederlassungen UK und Italien
2012 // Gründung der PCO-Niederlassung Spanien und der POP BOX LLC in den USA
2008 // Gründung der PCO-Niederlassungen Belgien, Türkei und Niederlande. Zusätzlich werden in den USA, Asien, Südamerika und Australien Niederlassungen der Snapco LLC gegründet.
2007 // Gründung der PCO-Niederlassung in Rumänien
2006 // Gründung der PCO Group GmbH als Zusammenschluss der Popcorn Company und der Octagon GmbH mit Unternehmenssitz in Garmisch-Partenkirchen und Dassow sowie Niederlassungen in Polen (PCO Group Sp.z.o.o.) und Ungarn (PCO Group Magyarország Kft.).
vor 2006 //
- Internationalisierung: Zusammenarbeit mit Kunden auf allen Kontinenten
- IFS- und Bio-Zertifizierung
- Aufbau der Produktion für Mikrowellenpopcorn und Zuckerwatte
- Aufbau der Popcorn-Produktion in Deutschland
- seit den 80er-Jahren: Einführung und Etablierung von Popcorn & Nachos in deutschen Kinos durch die Popcorn Company und die Octagon GmbH
Reichweite

ZASIĘG

Z naszych oddziałów w Europie zaopatrujemy naszych klientów na wszystkich kontynentach. W Europie zwykle czas dostawy wynosi tylko 1 - 3 dni.

ZESPÓŁ

Zespół PCO Group jest bardzo szczęśliwy, że może być tam dla Ciebie. Czy : Kliknij aby pobraćConsultation, zamówienie, pytania lub pomoc w przypadku problemów technicznych: Po prostu zadzwoń lub wyślij nam e-mail.

//Kontakty

SNACKFOOD SOLUTIONS VON PCO

Czy to popcorn, slushy, wata cukrowa, nachos czy inne przekąski - indywidualne kompleksowe rozwiązania dla kin, gastronomia i handel należą do podstawowych kompetencji Grupy PCO. Ogromny asortyment i duże pojemności magazynowe stanowią podstawę udanej współpracy. Eksperci PCO mają wieloletnie doświadczenie w branży, są w stałym kontakcie ze swoimi klientami i dzięki temu są w stanie dostarczyć zindywidualizowane rozwiązania w zakresie przekąsek.